A Nemzeti Agrárgazdasági kamara jégkármérséklő rendszeréhez (JÉGER) keres üzemeltetési koordinátor kollégát budapesti munkavégzéssel.

Feladatok:
-    Beszerzések adminisztratív követelményeinek átlátása és nyomon követése;
-    A beszerzésekhez és szerződéskötésekhez köthető adminisztratív teendők koordinálása, a feladatok egyenlő megoszlásának biztosítása a JÉGER projekt csapatban;
-    Riportok, kimutatások, elemzések készítése a JÉGER projekt működéséről ad-hoc jellegű adminisztrációs feladatok elvégzése;
-    JÉGER kommunikáció koordinálása;
-    A JÉGER projekt költségvetésének ismerete, ehhez kapcsolódó tanácsadás;
-    Elszámolási folyamat átlátása és levezénylése;
-    A folyamatfejlesztésben való aktív részvétel;

Elvárások:
-    Felsőfoku végzettség
-    Legalább 2-5 éves releváns tapasztalat;
-    Magabiztos számítógépes tudás, különös tekintettel a Word és Excel (Microsoft Office) programokra;
-    Analitikus személyiség;
-    Jó problémamegoldó és kommunikációs készség, monotonitástűrő személyiség.

Kiválasztásnál előnyként értékeljük:
-    Elemzői, adatbázis üzemeltetői tapasztalat.

Amit ajánlunk:
-    béren kívüli juttatások;
-    lendületes, fiatalos csapat;
-    határozatlan idejű munkavégzés, teljes munkaidő, alkalmazotti jogviszony.

Jelentkezés feltétele: Magyar nyelvű, fényképes önéletrajz bérigény megjelölésével.
A munkavégzés helye: Budapest (NAK székhelye)
A pályázatok beérkezésének határideje: 2019.11.30.
A tárgyban kérjük, tüntesse fel a pozíció megnevezését: „JÉGER – üzemeltetési koordinátor”

Nemzeti Agrárgazdasági Kamara

Cím: 1115 Budapest, Bartók Béla út 105-113. (Bartók Udvar)

Adószám: 18399257-1-43

Ügyfélszolgálati irodák elérhetőségei