A Nemzeti Agrárgazdasági Kamara (NAK) legfontosabb feladata a hazai agrár- és élelmiszerszektor hatékony képviselete, erősítése, valamint a magyar termékek versenyképességének javítása itthon, illetve a nemzetközi piacokon. Az NAK vezető szerepet tölt be a nemzeti agrár- és élelmiszer stratégia alakításában és megvalósításában, továbbá a kormányzat első számú szakmai tárgyalópartnereként széles körű igazgatási és szolgáltatási közfeladatokat lát el. A NAK tagjai versenyképességének növelését folyamatosan bővülő szolgáltatási kínálattal segíti. A NAK szolgáltatásai hatékony ellátása érdekében jelenleg beszerzési jogász munkatárs kollégát keres.

Feladatok:
- A Kamara beszerzései és közbeszerzési folyamatainak jogi támogatása.
- A kamarai beszerzésekhez kapcsolódó szerződéstervezetek, szerződésmódosítások, partneri megállapodások előkészítése, jogi véleményezése.
- Közbeszerzési eljárások lebonyolítása, koordinálása, KEF lehívások elkészítése.
- Kapcsolattartás külső közbeszerzési tanácsadóval.
- Folyamatos jogi tanácsadás a beszerzési folyamatok kapcsán.
- Jogszabályváltozások figyelése, jelentése. A változások hatásainak felmérése, állásfoglalások elkészítése.

Elvárások:
- Releváns felsőfokú jogi végzettség.
- Hasonló területen szerzett, legalább 1-2 éves szakmai tapasztalat.
- Kiváló problémamegoldó-készség, csapatszellem, precizitás.
- Proaktív szemlélet.
- Felhasználói szintű számítógépes ismeretek.

Amit ajánlunk:
- Versenyképes fizetés és juttatási csomag.
- Határozatlan idejű, teljes munkaidős alkalmazotti jogviszony.
- Változatos és összetett munkakör.
- Erős csapatszellem: ahol jó hangulatban, mindenki az erősségeivel, tudásával és tapasztalatával hozzájárul a kamarai tagság elégedettségéhez és a szervezet eredményeihez.

Jelentkezés feltétele: Magyar nyelvű, fényképes önéletrajz bérigény megjelölésével.
A munkavégzés helye: Budapest, XI. kerület, NAK Központ
A pályázatok beérkezésének határideje: 2017.10.20
A tárgyban kérjük, tüntesse fel a pozíció megnevezését: „Beszerzési jogász munkatárs”.

Adószám: 18399257-1-43

Földbizottsági meghívók

Telekommunikáció

Őstermelői adatok lekérdezése

Ügyfélszolgálati irodák és falugazdászok