A Nemzeti Agrárgazdasági Kamara (NAK) legfontosabb feladata a hazai agrár- és élelmiszerszektor hatékony képviselete, erősítése, valamint a magyar termékek versenyképességének javítása itthon, illetve a nemzetközi piacokon. A NAK vezető szerepet tölt be a nemzeti agrár- és élelmiszer-stratégia alakításában és megvalósításában, továbbá a kormányzat első számú szakmai tárgyalópartnereként széles körű igazgatási és szolgáltatási közfeladatokat lát el. A NAK tagjai versenyképességének növelését folyamatosan bővülő szolgáltatási kínálattal segíti. A NAK szolgáltatásai hatékony ellátása érdekében jelenleg. A NAK jelenleg telephelyvezetőt keres JÉGER üzemeltetési csapatába.

Feladatok:
·    Jégkármérséklő-rendszer megismerése, szolgáltatási- és üzemeltetési feladatainak ellátása,
·    felel a telephely operatív és szabályok szerinti működéséért, működtetéséért,
·    az egységhez tartozó munkavállalók munkájának szervezése és irányítása (6-10 fő),
·    a napi munkavégzés irányítása, a napi operatív feladatok szervezése,
·    a társigazgatóságokkal, külső partnerekkel és hatóságokkal történő kapcsolattartás,
·    költségvetési terv betartása, betartatása,
·    a jégeső-elhárítási technológia pontos betartása,
·    hatóanyag fogadásának lebonyolítása és készletgazdálkodás,
·    folyamatos kapcsolattartás, együttműködés a szervezet egyéb területeivel.

Elvárások:
·    Legalább középfokú végzettség,
·    legalább 3 éves releváns szakmai tapasztalat,
·    B kategóriás jogosítvány,
·    jó szervező készség, fejlett probléma megoldási készség,
·    a Microsoft Office programok felhasználói szintű ismerete (különös tekintettel az Excel program magabiztos ismeretére),
·    igényes, pontos munkavégzés, precíz dokumentálási készségek,

Kiválasztásnál előnyt jelent:
·    Targoncavezetői képesítés megléte,
·    ADR vizsga,
·    PÁV II. alkalmasság

Amit ajánlunk:
·    Kihívásokkal teli, érdekes, változatos munkakör,
·    versenyképes fizetés, béren kívüli juttatások,
·    határozatlan idejű munkavégzés, teljes munkaidő, alkalmazotti jogviszony.

Jelentkezés feltétele: Magyar nyelvű, fényképes önéletrajz bérigény megjelölésével.
A munkavégzés helye: Kelet – magyarországi régió / Közép – magyarországi régió / Észak – dunántúli régió
A pályázatok beérkezésének határideje: 2017.12.10
A tárgyban kérjük, tüntesse fel a pozíció megnevezését: „Telephely vezető - JÉGER”.

Adószám: 18399257-1-43

Földbizottsági meghívók

Őstermelői adatok lekérdezése

Ügyfélszolgálati irodák és falugazdászok