A Nemzeti Agrárgazdasági Kamara (NAK) legfontosabb feladata a hazai agrár- és élelmiszerszektor hatékony képviselete, erősítése, valamint a magyar termékek versenyképességének javítása itthon, illetve a nemzetközi piacokon. A NAK vezető szerepet tölt be a nemzeti agrár- és élelmiszer-stratégia alakításában és megvalósításában, továbbá a kormányzat első számú szakmai tárgyalópartnereként széles körű igazgatási és szolgáltatási közfeladatokat lát el. A NAK tagjai versenyképességének növelését folyamatosan bővülő szolgáltatási kínálattal segíti. A NAK szolgáltatásai hatékony ellátása érdekében jelenleg falugazdász munkakörbe keres kollégákat az ország egész területéről.

Feladatok:
-    közreműködés a tagok agrártámogatásainak igénybevételében (pl.: egységes kérelem benyújtása és ahhoz kapcsolódó szakmai adminisztráció);
-    őstermelői igazolványok kiadása, érvényesítése, visszavonása;
-    agrárkár-enyhítési rendszerben a mezőgazdasági káresemények felmérése és dokumentálása;
-    termésbecsléssel, állapotminősítéssel összefüggő adatgyűjtés, adatszolgáltatás;
-    folyamatos tájékoztatás, információadás a kormányzati döntésekről, segítségnyújtás a gazdálkodók egyes adatszolgáltatási kötelezettségeiben;
-    szakmai rendezvények, kiállítások, expók, csoportos tájékoztatók, fórumok szervezése és előadások tartása;
-    ágazati szintű döntésekhez adat- és információgyűjtés a gazdálkodóktól.

Elvárások:
-    befejezett felsőfokú végzettség (kézhez vett diploma, abszolutórium nem elegendő), az alábbi szakterületekkel: agrár; mérnök, mérnöktanár; közgazdász; közigazgatás; jogász; bölcsész (tanár);
-    B kategóriás jogosítvány és vezetési gyakorlat, saját gépjármű;
-    felhasználói szintű számítógépes ismeret (Word, Excel);
-    kiváló kommunikációs és önálló munkaszervezési képesség;
-    ügyfélközpontú szemlélet;
-    jó szervező, és problémamegoldó képesség.

Kiválasztásnál előnyt jelent:
-    agrárterületen (akár gazdálkodásban) szerzett releváns szakmai tapasztalat;
-    SAP vállalatirányítási rendszer ismerete.

Amit ajánlunk:
-    versenyképes kezdő fizetés és juttatási csomag;
-    határozatlan idejű, teljes munkaidős alkalmazotti jogviszony;
-    folyamatos szakmai fejlődési lehetőség (oktatások, továbbképzések formájában);
-    változatos és összetett munkakör;
-    erős csapatszellem: ahol jó hangulatban, mindenki az erősségeivel, tudásával és tapasztalatával járul hozzá a kamarai tagok elégedettségéhez és a megyei szervezet eredményeihez.

Jelentkezés feltétele: magyar nyelvű, fényképes önéletrajz bérigény megjelölésével.

A pályázatok beérkezésének határideje: 2017.12.10.

A tárgyban kérjük,  tüntesse fel a pozíció és a preferált megye megnevezését: pl.: „Falugazdász – Hajdú-Bihar megye”.

Adószám: 18399257-1-43

Földbizottsági meghívók

Őstermelői adatok lekérdezése

Ügyfélszolgálati irodák és falugazdászok