A Nemzeti Agrárgazdasági Kamara (NAK) legfontosabb feladata a hazai agrár- és élelmiszerszektor hatékony képviselete, erősítése, valamint a magyar termékek versenyképességének javítása itthon, illetve a nemzetközi piacokon. A NAK vezető szerepet tölt be a nemzeti agrár- és élelmiszer stratégia alakításában és megvalósításában, továbbá a kormányzat első számú szakmai tárgyalópartnereként széles körű igazgatási és szolgáltatási közfeladatokat lát el. A NAK tagjai versenyképességének növelését folyamatosan bővülő szolgáltatási kínálattal segíti. A NAK szolgáltatásai hatékony ellátása érdekében jelenleg: portás munkakörbe keres kollégát Csongrád megyébe, szegedi munkavégzéssel, heti 20 órába (nyugdíjasok jelentkezését is várjuk).

Feladatok:
·    útbaigazítja, tájékozatja az irodaházba érkező vendégeket, ellátja a portaszolgálatot;
·    felügyeli az ingatlan működését, jelzi az esetleges meghibásodásokat,
·    rendben tartja az épület udvarát;
·    eljuttatja a postai küldeményeket a postára, érkező küldeményeket az igazgatóságra viszi;
·    ellátja a napi adminisztratív teendőket;
·    megteszi a munkaköréhez kapcsolódó intézkedéseket.

Elvárások:
·    alapfokú iskolai végzettség;
·    portás munkakörben szerzett tapasztalat;
·    monotónia tűrés;

Amit ajánlunk:
·    béren kívüli juttatások;
·    határozatlan idejű munkavégzés, alkalmazotti jogviszony.

Jelentkezés feltétele: Magyar nyelvű, fényképes önéletrajz bérigény megjelölésével.
A munkavégzés helye: NAK Csongrád megyei igazgatósága (Szeged)
A pályázatok beérkezésének határideje: 2018.07.10
A tárgyban kérjük, tüntesse fel a pozíció megnevezését: „Portás”.

Adószám: 18399257-1-43

Földbizottsági meghívók

Őstermelői adatok lekérdezése

Ügyfélszolgálati irodák és falugazdászok