A Nemzeti Agrárgazdasági Kamara (NAK) legfontosabb feladata a hazai agrár- és élelmiszerszektor hatékony képviselete, erősítése, valamint a magyar termékek versenyképességének javítása itthon, illetve a nemzetközi piacokon. A NAK vezető szerepet tölt be a nemzeti agrár- és élelmiszer-stratégia alakításában és megvalósításában, továbbá a kormányzat első számú szakmai tárgyalópartnereként széles körű igazgatási és szolgáltatási közfeladatokat lát el. A NAK tagjai versenyképességének növelését folyamatosan bővülő szolgáltatási kínálattal segíti. A NAK szolgáltatásai hatékony ellátása érdekében jelenleg termelői együttműködési szakértő munkakörbe keres kollégát Budapestre.

Feladatok:
·    a termelői együttműködési formák (termelői csoportok és szervezetek, szövetkezetek, konzorciumok, stb.) működésével kapcsolatos szakmai információk gyűjtése, elemzése, jelentések és kommunikációs anyagok tájékoztatók készítése, előadások megtartása;
·    a szakterületet érintő koncepciók, javaslatok, szakmai és egyéb anyagok készítése, szakmai háttéranyagok, döntés-előkészítő anyagok összeállítása;
·    a Kistermelői, Együttműködési és Helyi Kezdeményezések Osztály működésének szakmai támogatása, az osztályról érkező javaslatok továbbítása az érintett szervezeti egység felé, döntésre való előkészítése;
·    kapcsolattartás a Kamara szakértőivel, illetve a mezőgazdaságban és a vidékfejlesztésben termelői együttműködést megvalósító szakmai szervezetekkel;
·    részvétel az EU-s szervezetek és az EU Bizottság szakterületet érintő ülésein, kialakult kamarai álláspont képviselete;
·    a Vidékfejlesztési Program szakterületet érintő felhívásainak részletes ismerete, NAK tagság tájékoztatásában való részvétel;
·    NAK-kal kötött szakterületet érintő stratégiai együttműködési megállapodások és az abban vállaltak szakmai koordinálása;
·    Szakterületet érintő fórumok szakmai tartalmának összeállítása, lebonyolításban való részvétel.

Elvárások:
·    széleskörű béren kívüli juttatási csomag az egyéni igényeknek megfelelő választható elemekkel;
·    felsőfokú végzettség;
·    3-5 év szövetkezés, termelői együttműködés területen szerzett szakmai tapasztalat;
·    angol nyelv kommunikációs szintű ismerete;
·    jó kommunikációs és problémamegoldó készség;
·    kreatív és proaktív hozzáállás, együttműködési készség, önálló munkavégzés.

Amit ajánlunk:
·    stabil, megbízható munkahely;
·    határozatlan idejű munkavégzés, teljes munkaidő, alkalmazotti jogviszony.

Jelentkezés feltétele: Magyar nyelvű, fényképes önéletrajz bérigény megjelölésével.
A munkavégzés helye: Budapest (NAK székhelye)
A pályázatok beérkezésének határideje: 2018. július 20.
A tárgyban kérjük, tüntesse fel a pozíció megnevezését: „Termelői együttműködési szakértő”.

Adószám: 18399257-1-43

Földbizottsági meghívók

Őstermelői adatok lekérdezése

Ügyfélszolgálati irodák és falugazdászok