A Nemzeti Agrárgazdasági Kamara (NAK) legfontosabb feladata a hazai agrár- és élelmiszerszektor hatékony képviselete, erősítése, valamint a magyar termékek versenyképességének javítása itthon, illetve a nemzetközi piacokon. A NAK vezető szerepet tölt be a nemzeti agrár- és élelmiszer stratégia alakításában és megvalósításában, továbbá a kormányzat első számú szakmai tárgyalópartnereként széles körű igazgatási és szolgáltatási közfeladatokat lát el. A NAK tagjai versenyképességének növelését folyamatosan bővülő szolgáltatási kínálattal segíti. A NAK szolgáltatásai hatékony ellátása érdekében jelenleg agrárpolitikai szakértő  munkakörbe keres kollégát Budapestre.

Feladatok:

  • a Közös Agrárpolitikával, a környezeti fenntarthatósággal - körforgásos és biomassza alapú gazdasággal kapcsolatos uniós és hazai szintű jogalkotási és részletszabályozási folyamatok valamint az alakuló gazdálkodási gyakorlatok nyomon követése, kamarai álláspontok kialakítása és szakértői szintű képviselete;
  • hazai és nemzetközi egyeztetéseken, eseményeken való részvétel;
  • kapcsolattartás nemzetközi partnerekkel, nemzetközi események szervezése, érintettek tájékoztatása és bevonása;
  • kamarai pályázatok beadása, illetve nyertes projektek menedzselése;
  • kapcsolattartás az Agrárminisztériummal, az EMVA Irányító Hatósággal, a Kifizető Ügynökséggel és a fenti témákban érintett egyéb szervezetek releváns szakértőivel;
  • szakmai rendezvények szervezése és szakmai előadások tartása, tájékoztató anyagok, és kiadványok készítése.

Elvárások:

  • felsőfokú végzettség;
  • jó kommunikációs és együttműködési képesség;
  • határozott, proaktív, megbízható személyiség és önálló munkavégzés;
  • szakmai anyagok elkészítésében való jártasság, jó fogalmazókészség;
  • magabiztos prezentációs készség;
  • angol nyelv kommunikációképes ismerete.

  • széleskörű béren kívüli juttatási csomag az egyéni igényeknek megfelelő, választható elemekkel;
  • stabil, megbízható munkahely;
  • teljes munkaidő, alkalmazotti jogviszony.

Jelentkezés feltétele: Magyar nyelvű, fényképes önéletrajz bérigény megjelölésével, valamint motivációs levél.

A munkavégzés helye: Budapest (NAK székhelye)

A pályázatok beérkezésének határideje: 2018. augusztus 17.

A tárgyban kérjük, tüntesse fel a pozíció megnevezését: „Agrárpolitikai szakértő”.

Adószám: 18399257-1-43

Földbizottsági meghívók

Őstermelői adatok lekérdezése

Ügyfélszolgálati irodák és falugazdászok