A Nemzeti Agrárgazdasági Kamara (NAK) legfontosabb feladata a hazai agrár- és élelmiszerszektor hatékony képviselete, erősítése, valamint a magyar termékek versenyképességének javítása itthon, illetve a nemzetközi piacokon. A NAK vezető szerepet tölt be a nemzeti agrár- és élelmiszer stratégia alakításában és megvalósításában, továbbá a kormányzat első számú szakmai tárgyalópartnereként széles körű igazgatási és szolgáltatási közfeladatokat lát el. A NAK tagjai versenyképességének növelését folyamatosan bővülő szolgáltatási kínálattal segíti. A NAK szolgáltatásai hatékony ellátása érdekében jelenleg: megyei referens munkakörbe keres kollégákat az ország több megyeszékhelyére.

Feladatok:

  • A megyei igazgatóság mindennapjainak megszervezése, adminisztratív támogatás nyújtása a megyei igazgató utasításai szerint;
  • megyei rendezvények, konferenciák, előadások megszervezése;
  • a fenti rendezvényekhez köthető feladatokat ellátása (például meghívó készítés, beszerzésindítás, elszámolhatóság ellenőrzése);
  • szükség esetén kapcsolattartás a tagokkal, társhatóságokkal, helyi termelőkkel, illetve az agrárszektor képviselőivel (Települési Agrárgazdasági Bizottságok, önkormányzatok, HACS, MNVH stb.);
  • eseményeken való részvétel a megyei igazgató képviseletében;
  • az országos szinten kidolgozott stratégiák, programok megismerése és nyomon követése;
  • a megyét érintő agrár- és vidékfejlesztést célzó együttműködési lehetőségek feltárása.

Elvárásaink:

  • Legalább középfokú végzettség;
  • legalább egy év releváns szakmai tapasztalat;
  • jó szervező készség, emellett alap szintű pénzügyi és beszerzési ismeretek;
  • felhasználói szintű számítógépes ismeret (Word, Excel);
  • kiváló kommunikációs és önálló munkaszervezési képesség.
  • B kategóriás gépjármű vezetői engedély és saját gépkocsi.

  • Széleskörű béren kívüli juttatási csomag az egyéni igényeknek megfelelő, választható elemekkel;
  • teljes munkaidős alkalmazotti jogviszony;
  • folyamatos szakmai fejlődési lehetőség (oktatások, továbbképzések formájában);
  • változatos és összetett munkakör;
  • erős csapatszellem: ahol jó hangulatban, mindenki az erősségeivel, tudásával és tapasztalatával hozzájárul a kamarai tagság elégedettségéhez és a megyei szervezet eredményeihez.

Jelentkezés feltétele: magyar nyelvű fényképes önéletrajz, bérigény megjelölésével.

A pályázatok beérkezésének határideje: 2018.08.18.

A tárgyban kérjük, tüntesse fel a pozíció és a preferált megye megnevezését: pl.: „Megyei referens – Hajdú-Bihar megye”.

Adószám: 18399257-1-43

Földbizottsági meghívók

Őstermelői adatok lekérdezése

Ügyfélszolgálati irodák és falugazdászok