A Nemzeti Agrárgazdasági Kamara (NAK) legfontosabb feladata a hazai agrár- és élelmiszerszektor hatékony képviselete, erősítése, valamint a magyar termékek versenyképességének javítása itthon, illetve a nemzetközi piacokon. A NAK tagjai versenyképességének növelését folyamatosan bővülő szolgáltatási kínálattal segíti.
Csapatunkba jelenleg kontroller kollégákat keresünk, budapesti munkavégzéssel.

Amiben számítunk Rád korábbi tapasztalataidtól és jövőbeni karrier aspirációidtól függően:

Kontrolling területen:
•    Éves költségvetés és előrejelzés elkészítése.
•    Vezetői információs rendszer működtetése, azok vezetés felé történő riportálása.
•    Kontrollinghoz tartozó szabályzatok naprakészen tartása.
•    Időszakos pénzügyi jelentések elkészítése, azok vezetés felé történő riportálása.
•    Javaslattétel a meglévő kontrolling folyamatok fejlesztésére vonatkozóan, és részvétel a stratégiai célokat támogató új kontrollig folyamatok kialakításában.

HR kontrolling területen:
•    HR kontrolling rendszer kidolgozása és működtetése;
•    HR folyamatok fejlesztésében való aktív részvétel;
•    Munkakör-értékelési rendszer kidolgozása és naprakész vezetése;
•    a kompenzációs és juttatási rendszer fejlesztése;
•    bértervezés, a bérfejlesztési koncepció kidolgozásában való aktív részvétel;
•    HR teljesítménymutatók kialakítása és monitorozása;
•    munkaidőkerettel kapcsolatos kimutatások készítése;
•    havi létszámriportok készítése, állománylista naprakészen tartása;
•    ad-hoc riportok készítése, adatszolgáltatás a társterületek részére.

Amire szükséged lesz a feladatok ellátásához:
•    Felsőfokú végzettségre és magabiztos szaktudásra (2-5 év releváns szakmai tapasztalattal);
•    Excel program magas fokú ismeretére;
•    Proaktivitásra és megoldásközpontú gondolkodásra, konzultatív szemléletre;
•    Az általános szakmai elvárásoknak megfelelő precizitásra.

Amit ajánlunk:
•    Versenyképes juttatási csomag, különböző elemekkel;
•    Izgalmas szakmai kihívások;
•    Jó hangulat, amelyben minden kolléga az erősségeivel, tudásával és tapasztalataival járul hozzá a kamarai tagság elégedettségéhez és a szervezet eredményeihez;
•    Határozatlan idejű, teljes munkaidős alkalmazotti jogviszony.

Amennyiben szívesen csatlakoznál hozzánk, jelentkezni magyar nyelvű, fényképes önéletrajzzal tudsz. Hogy egyeztethessük, találkoznak-e a juttatásokkal kapcsolatos elvárásaid a lehetőségeinkkel, kérjük önéletrajzodban, jelezd előre bérigényed is!
A tárgyban kérjük, tüntesd fel: a pozíció megnevezését a számodra érdekes munkaterület megnevezésével (pl: „Kontroller – HR kontrolling”)
A pályázatok beérkezésének határideje: 2019. február 28.

Adószám: 18399257-1-43

Ügyfélszolgálati irodák és falugazdászok