Az agrár- és élelmiszeripari gazdálkodók, valamint vállalkozások hatékony képviseletéért felelős Nemzeti Agrárgazdasági Kamara (NAK) jelenleg: HR gyakornok munkakörbe keres kollégát.

Feladatok:

-    toborzási és kiválasztási feladatokban való részvétel;
-    hirdetések készítése;
-    önéletrajzok előszűrése;
-    HR generalisták és munkatársak munkájának segítése;
-    HR adminisztrációs feladatok elvégzése;
-    kimutatások, statisztikák készítése;
-    munkaügyhöz kapcsolódó dokumentumok hiánylistázása.

Elvárások:

-    folyamatban lévő tanulmányok HR vagy gazdasági területen;
-    magabiztos számítógépes ismeretek;
-    kiváló szervezési és problémamegoldó képesség;
-    határozott, proaktív, megbízható személyiség;
-    legalább heti 25-30 óra vállalása.

Amit ajánlunk:

-    fiatal, dinamikus, segítőkész csapat;
-    elméleti tudásod mellé gyakorlati tapasztalatot szerezhetsz;
-    szakmai gyakorlat igazolása az egyetem felé;
-    rugalmas heti beosztás.

Munkavégzés helye:    Budapest
Jelentkezés feltétele: magyar nyelvű, fényképes önéletrajz, bérigény megjelölésével.
A pályázatok beérkezésének határideje: 2019.02.21.
A tárgyban kérjük, tüntesd fel a pozíció megnevezését az alábbiak szerint:
„HR gyakornok”

Adószám: 18399257-1-43

Ügyfélszolgálati irodák és falugazdászok