Az agrár- és élelmiszeripari gazdálkodók, valamint vállalkozások hatékony képviseletéért felelős Nemzeti Agrárgazdasági Kamara (NAK) jelenleg: kontroller munkakörbe keres kollégát.

Amiben számítunk Önre:
•    éves költségvetés és előrejelzés elkészítése
•    vezetői információs rendszer működtetése
•    kontrollinghoz tartozó szabályzatok naprakészen tartása
•    időszakos pénzügyi jelentések elkészítése
•    javaslattétel a meglévő kontrolling folyamatok fejlesztésére vonatkozóan, és részvétel a stratégiai célokat támogató új kontrollig folyamatok kialakításában

Amire szüksége lesz a feladatok ellátásához:
•    szakirányú végzettségre és magabiztos szaktudásra (2-5 év releváns szakmai tapasztalattal)
•    proaktivitásra és megoldásközpontú gondolkodásra
•    konzultatív szemléletre
•    excel program magas fokú ismeretére
•    az általános szakmai elvárásoknak megfelelő precizitásra

Amit ajánlunk:
•    versenyképes juttatási csomag, különböző elemekkel
•    izgalmas szakmai kihívások
•    jó hangulat, amelyben minden kolléga az erősségeivel, tudásával és tapasztalataival járul hozzá a kamarai tagság elégedettségéhez és a szervezet eredményeihez
•    határozatlan idejű, teljes munkaidős alkalmazotti jogviszony

Amennyiben szívesen csatlakozna hozzánk, jelentkezni magyar nyelvű, fényképes önéletrajzzal tud.
Hogy egyeztethessük, találkoznak-e a juttatásokkal kapcsolatos elvárásai a lehetőségeinkkel, kérjük önéletrajzában, jelezze előre bérigényét is!
A pályázatok beérkezésének határideje: 2019.03.31.
A tárgyban kérjük, tüntesse fel a pozíció megnevezést: például „Kontroller”

Adószám: 18399257-1-43

Ügyfélszolgálati irodák elérhetőségei