Az agrár- és élelmiszeripari gazdálkodók, valamint vállalkozások hatékony képviseletéért felelős Nemzeti Agrárgazdasági Kamara (NAK) jelenleg: tagnyilvántartási csoportvezető munkakörbe keres kollégát budapesti központjába.

Feladatok:
•    a tagnyilvántartási csoport feladatainak és munkatársainak koordinálása
•    a kamarai tagok és más partnerek központi nyilvántartásának fejlesztésében, a tagok helytálló/aktuális adatainak karbantartásában való részvétel
•    tag- és ügyfélnyilvántartással kapcsolatos feladatok ellátása
•    a kamarai tagdíjakkal kapcsolatos pénzügyi elszámolásokban történő részvétel
•    a kamarai tagoktól érkező, tagságra, tagdíjra vonatkozó megkeresésekkel kapcsolatos álláspont kialakítása
•    folyamatos kapcsolattartás, együttműködés a szervezet egyéb területeivel és a tagnyilvántartáshoz adatokat szolgáltató külső szervezetekkel
•    feladatkörét érintő szabályozók, előterjesztések készítésében való közreműködés
•    minden olyan feladat ellátása, melyet közvetlen felettese számára meghatároz

Elvárások:
•    felsőfokú végzettség
•    csoportvezetésben szerzett legalább 2 éves tapasztalat
•    kiváló problémamegoldó és kommunikációs képesség
•    határozott, proaktív személyiség
•    stressztűrő képesség
•    magas szintű MS Office használat

Előny:
•    Jogi alapismeretek;
•    hasonló területen szerzett tapasztalat.

Amit ajánlunk:
•    Kihívásokkal teli munkakör;
•    béren kívüli juttatási csomag;
•    határozatlan idejű, teljes munkaidős alkalmazotti jogviszony.

Jelentkezés feltétele: magyar nyelvű, fényképes önéletrajz bérigény megjelölésével.
A pályázatok beérkezésének határideje: 2019.04.05.
A tárgyban kérjük, tüntesse fel a pozíció megnevezését: „Tagnyilvántartási csoportvezető”.

Adószám: 18399257-1-43

Ügyfélszolgálati irodák elérhetőségei