Az agrár- és élelmiszeripari gazdálkodók, valamint vállalkozások hatékony képviseletéért felelős Nemzeti Agrárgazdasági Kamara (NAK) jelenleg: képzési referens munkakörbe keres kollégákat.

Feladatok:
•    duális képzéssel összefüggő tanácsadói, ellenőrzési és adminisztratív teendők ellátása
•    a gyakorlati képzőhelyekkel való szoros együttműködés
•    tanulószerződések, együttműködési megállapodások nyilvántartása
•    szakképzéssel összefüggő kamarai garanciavállalást érintő ügyviteli feladatok elvégzése
•    szintvizsgák szervezésével kapcsolatos operatív, tanácsadói feladatok ellátása
•    mesterképzéssel és vizsgáztatással kapcsolatos operatív feladatok ellátása
•    a kamarai gyakorlati oktatói képzés és vizsga szervezése és lebonyolítása
•    szakmai tájékoztatásadás a gazdálkodó szervezetek, szakképző intézmények, tanulók és szülők megkeresésére
•    pályaorientációs programok szervezése és lebonyolítása
•    szakmai tájékoztatók, továbbképzések szervezése munkaterve szerint
•    kapcsolattartás és együttműködés a NAK megyei képzési referenseivel, társkamarával, szakképző intézményekkel, vizsgaszervező intézményekkel, gazdálkodó szervezetekkel

Elvárások:
•    felsőfokú végzettség (előny pedagógus végzettség)
•    legalább 3 éves szakképzésben szerzett oktatási tapasztalat
•    B kategóriás gépjármű vezetői engedély és saját gépkocsi
•    határozott, megbízható, terhelhető személyiség
•    asszertív kommunikációs képesség
•    pontosság, precizitás, határidők betartása

Amit ajánlunk:
•    stabil, megbízható munkahely
•    kihívásokkal teli, dinamikus munkahelyi környezet
•    teljes munkaidő, alkalmazotti jogviszony
•    béren kívüli juttatások

Munkavégzés helye: Baranya, Heves, Pest, Szabolcs-Szatmár-Bereg megye vagy BudapestJelentkezés feltétele: magyar nyelvű, fényképes önéletrajz, bérigény megjelölésével.

A pályázatok beérkezésének határideje: 2019.03.31.
A tárgyban kérjük, tüntesse fel a preferált megye és a pozíció megnevezését: Pl: „Hajdú-Bihar megye – Képzési referens”.

Adószám: 18399257-1-43

Ügyfélszolgálati irodák elérhetőségei