Az agrár- és élelmiszeripari gazdálkodók, valamint vállalkozások hatékony képviseletéért felelős Nemzeti Agrárgazdasági Kamara (NAK) jelenleg pénzügyi munkatárs kollégát keres, budapesti munkavégzéssel.

A munkakör célja a kamara agrárszolgáltatásainak pénzügyi támogatása.

Feladataid lesznek:
•    az agrárszolgáltatási tevékenység teljes körű pénzügyi támogatása
•    részvétel a NAK tulajdonában lévő gazdasági társaságok pénzügyi folyamataiban
•    számlák teljes körű ellenőrzése, ügyintézése
•    bérszámfejtési adatok összegyűjtése, könyvelési anyagok összeállítása, továbbítása könyvelő felé
•    szerződések feltöltése az ügyviteli rendszerbe
•    pénz- és hitelműveletekkel kapcsolatos ügyintézés
•    vevőköveteléssel és szállítói tartozássaival kapcsolatos feladatok ellátása
•    kimutatások, kalkulációk, pénzügyi jelentések készítése
•    negyedéves, éves beszámolók készítésében közreműködés
•    likviditási tervek elkészítése
•    a kamara szolgáltatásihoz kapcsolódó projektek során pénzügyi/gazdasági szakértelem képviselete

Amire szükséged lesz a feladatok ellátásához:
•    szakirányú végzettségre és magabiztos szaktudásra (2-5 év releváns szakmai tapasztalattal)
•    proaktivitásra és megoldásközpontú gondolkodásra
•    a Microsoft Office programok ismeretére (különös tekintettel az Excel program magabiztos ismeretére)
•    az általános szakmai elvárásoknak megfelelő precizitásra
•    fontos, hogy naprakészen ismerd a törvényi előírásokat
•    továbbá 1200 fős szervezetünk támogatása során elengedhetetlenül fontos hogy rendelkezz konzultatív szemlélettel, valamint kiemelkedő kommunikációs és együttműködő készségekkel

Előnyt jelenthet:
•    projektszemlélet
•    munkacsoportokban való munkavégzésben szerezett tapasztalat

Amit ajánlunk:
•    versenyképes juttatási csomag
•    izgalmas szakmai kihívások
•    jó hangulat, amelyben minden kolléga az erősségeivel, tudásával és tapasztalataival járul hozzá a kamarai tagság elégedettségéhez és a szervezet eredményeihez
•    határozatlan idejű, teljes munkaidős alkalmazotti jogviszony

Amennyiben szívesen csatlakoznál hozzánk, jelentkezni magyar nyelvű, fényképes önéletrajzzal tudsz. Hogy egyeztethessük, találkoznak-e a juttatásokkal kapcsolatos elvárásaid a lehetőségeinkkel, kérjük önéletrajzodban, jelezd előre bérigényed is!
A tárgyban kérjük, tüntesd fel: a pozíció megnevezését
A pályázatok beérkezésének határideje: 2019.03.31

Adószám: 18399257-1-43

Ügyfélszolgálati irodák elérhetőségei