A Nemzeti Agrárgazdasági Kamara (NAK) feladata az agrár- és élelmiszer-ágazat hatékony képviselete, versenyképességének erősítése a tagoknak nyújtott szolgáltatások bővítésével. A NAK jelenleg: folyamatszervező munkatársat keres.

Feladatok:
•    Új folyamatok kialakítása, modellezése, folyamatszabályozási és szabályozási rendszerbe illesztése és bevezetésük támogatása.
•    Szabályozó dokumentumok elkészítésének és bevezetésének támogatása, azok minőségügyi ellenőrzése.
•    Üzleti folyamatok felmérése, modellezése, működési megfelelősségének ellenőrzése, javaslattétel átalakításra.
•    Folyamatok optimalizálása, részvétel folyamatfejlesztési projektekben.
•    Projektek folyamatszervezői támogatása.
•    Részvétel belső auditban, üzleti folyamatok auditjában.

Elvárások:
•    Felsőfokú végzettség, legalább 3 éves releváns szakmai tapasztalat;
•    Kreativitás, jó problémamegoldó képesség, analitikus gondolkodásmód;
•    Folyamatorientált látásmód, rendszerszemlélet;
•    Kiváló kommunikációs készség írásban és szóban egyaránt
•    Kiváló szövegértés;
•    Precíz, megbízható, empatikus, elhivatott személyiség.

Kiválasztásnál előnyt jelent:
•    ARIS Express modellező eszköz ismerete
•    Szabályozási, minőségirányítási tapasztalat

Amit ajánlunk:
•    Kihívásokkal teli, érdekes, változatos munkakör;
•    Versenyképes fizetés;
•    Béren kívüli juttatások;
•    Határozatlan idejű munkavégzés, teljes munkaidő, alkalmazotti jogviszony;
•    Fiatal, dinamikus csapat.

Munkavégzés helye:    1119 Budapest, Fehérvári út 89-95.
Jelentkezés feltétele:     Magyar nyelvű, fényképes önéletrajz bérigény megjelölésével, valamint motivációs levél.
A pályázatok beérkezésének határideje:

Jelentkezési határidő: 2019. március 31.
A tárgyban kérjük, tüntesse fel a pozíció megnevezését: „Folyamatszervező”.

Adószám: 18399257-1-43

Ügyfélszolgálati irodák elérhetőségei