Az agrár- és élelmiszeripari gazdálkodók, valamint vállalkozások hatékony képviseletéért felelős Nemzeti Agrárgazdasági Kamara (NAK) jelenleg: grafikus munkakörbe keres kollégát.

Feladatok:
-    marketing-kommunikációs anyagok, kiadványok grafikai kivitelezése és tervezése
-    offline és online grafikai tervezési és szerkesztési munkák elvégzése
-    honlap és digitális fejlesztések támogatása
-    arculatfejlesztés folyamatainak támogatása
-    országos projektekben, kampányokban felmerülő grafikusi munkákban való proaktív részvétel

Elvárások:
-    szakirányú végzettség
-    legalább 2 éves szakmai tapasztalat
-    magabiztos Adobe programismeret
-    kreatív proaktív munkavégzés

Előny:
-    UI/UX tervezés

Amit ajánlunk:
-    Versenyképes juttatási csomag különböző elemekkel
-    határozatlan idejű, teljes munkaidős, alkalmazotti jogviszony
-    izgalmas szakmai kihívások
-    jó hangulat, amelyben minden kolléga az erősségeivel, tudásával és tapasztalataival járul hozzá a kamarai tagság elégedettségéhez és a szervezet eredményeihez

Jelentkezés feltétele: magyar nyelvű, fényképes önéletrajz bérigény megjelölésével.
A pályázatok beérkezésének határideje: 2019.04.15.
A tárgyban kérjük, tüntesse fel a pozíció megnevezést: „Grafikus”

Adószám: 18399257-1-43

Ügyfélszolgálati irodák elérhetőségei