A Nemzeti Agrárgazdasági Kamara (NAK) legfontosabb feladata a hazai agrár- és élelmiszerszektor hatékony képviselete, erősítése, valamint a magyar termékek versenyképességének javítása itthon, illetve a nemzetközi piacokon. A NAK jelenleg csapatába könyvelőkollégát keres budapesti munkavégzéssel.

Amiben számítunk Rád:
•    főkönyvi könyvelés a kettős könyvvitelre vonatkozó szabályok szerint
•    szállító, vevő folyószámlák, bankszámla és házipénztár valamint vegyes könyvelési bizonylatok kontírozása, könyvelése
•    kapcsolódó analitikus nyilvántartás vezetése mindazon esetekben, ahol a pénzforgalmi adatok részletezése nem elégséges, azok további bontása szükséges vagy jogszabály írja elő
•    pályázati támogatási források elszámolásához szükséges számviteli nyilvántartások előkészítése, könyvelése, adatszolgáltatás biztosítása
•    számvitelt érintő szabályzatok elkészítésében való közreműködés, elkészítése.
•    vegyes könyvelési bizonylatok elkészítése, kontírozása, rögzítése
•    beszámoló készítésében, könyvvizsgálatban közreműködés
•    a vezetői igény szerinti különböző tartalmú analitikák, riportok, kimutatások készítése

Amire szükséged lesz a feladatok ellátásához:
•    szakirányú végzettségre és magabiztos szaktudásra
•    releváns könyvelői tapasztalatokra
•    naprakész törvényi ismeretekre
•    pontosságra, precizitásra
•    a Microsoft Office programok felhasználói szintű ismerete (különös tekintettel az Excel program magabiztos ismeretére)
•    analitikus gondolkodásra, rendszerszemléletre
•    konzultatív szemléletre és kiemelkedő együttműködési készségekre

Amit ajánlunk:
•    versenyképes juttatási csomag
•    határozatlan idejű, teljes munkaidős alkalmazotti jogviszony

Jelentkezés feltétele: Magyar nyelvű, fényképes önéletrajz bérigény megjelölésével.

Jelentkezési határidő: 2019. 04. 30.
A tárgyban kérjük, tüntesse fel a pozíció megnevezését: „Könyvelő”

Adószám: 18399257-1-43

Ügyfélszolgálati irodák elérhetőségei